انتشارات كمالان و برازش | وارد شوید | ثبت نام کنید

قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه آنلاین کمالان، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. چنان‌چه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این وبسایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روز‌رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر از وبگاه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
_ آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در حساب کاربری خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
_ اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر فروشگاه کمالان می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص دیگری قرار نخواهد گرفت.
_ کد پستی و نشانی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می‌باشد.
_ تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و بسته به نوع سفارش، ظرف مدت 1 تا 7 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می‌شود. در‌صورتی‌که برای تهیه کتاب عجله دارید می‌توانید با تلفن‌های ما تماس بگیرید.

كليه‌ي حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به انتشارات كمالان و برازش مي‌باشد.